Friends ♥️

Doskonale rozumiem Twój ból. Zdrada to najgorsze co może być. Choćby nie wiem jak bardzo Tobą szarpał czy robił inne rzeczy to jest nic w porównaniu do zdrady. Rozumiem doskonale to, że jesteś zaślepiona, rozumiem że kochasz, że chcesz być kochana, rozumiem że próbujesz być silna i postawić na tym co podpowiada Ci rozum. Jesteś moją przyjaciółką, pozwól że uświadomię Ci że jesteś ważna, że masz Mnie, że nie jesteś sama, że nie zostawię Cię samej, że boli Mnie to tak bardzo jak boli Ciebie. Chciałabym zamienić się z Tobą na tą chwilę, żebym za Ciebie zdecydowała, żebyś już nigdy więcej nie była zraniona. Wybrać mądrze! Zesrać się choć raz na serce i postawić na rozum. Jesteś najlepsza, nie zapominaj! Wiem, że to trudne.. ale jak nie teraz to kiedy ?

Kocham Cię.

2 Komentarze

  1. Być sobą ? Czasem trzeba kochać a czasem nie , tylko jak to ma wiedzieć choćby najlepszy przyjaciel? Jak skoro samemu się nie wie?
    Ani ból ani zemsta czy chęć odegrania się nie jest wszystkim co masz i możesz. Najlepiej po prostu żyć mimo wszystko dalej, jak gdyby nic☺

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.